80 urodziny Pana Ministra Andrzeja Milczanowskiego!

 

W dniu 26 maja Pan Andrzej Milczanowski obchodził swoje 80 urodziny. Pan Minister jest znany i poważany w całym środowisku emerytów mundurowych. Bezkompromisowo walczy o nasz honor i godność.

W sobotę członkowie Regionu w Szczecinie wraz z kolegami – emerytami z innych służb mundurowych uczestniczyli w złożeniu życzeń Panu Andrzejowi Milczanowskiemu z okazji jego 80 rodzin. Był bardzo wzruszony i zaskoczony. Przyjął nas bardzo serdecznie. Przez długi czas wspominaliśmy czasy naszej służby. Nie obyło się dyskusji na tematy bieżące. Pan Minister zapewnił nas, że jak tylko mu zdrowie pozwoli, zaangażuje się jesienią z całych sił w kampanię wyborczą. W niedzielę z całej Polski dotarły niezliczone przesyłki kwiatów. Poniżej podziękowania od Pana Ministra Milczanowskiego.

Prezes Regionu

Andrzej Budzyński

Szanowni, Drodzy Państwo,

Bardzo serdecznie dziękuję za pamięć, życzenia i piękne kwiaty. Jestem bardzo wzruszony. Zapewniam, że nie ustanę w wysiłkach na rzecz pomocy represjonowanym emerytom. Jest naszym wspólnym życzeniem, aby rychło nastąpiła zmiana na lepsze obecnej sytuacji.

Bardzo serdecznie wszystkich Państwa pozdrawiam i proszę o przekazanie moich podziękowań i pozdrowień innym represjonowanym emerytom i rencistom.

 

Szczerze oddany Andrzej Milczanowski