KUDOWA ZDRÓJ – NOWY REGION „ZIEMIA KŁODZKA”!!!

          Uprzejmie informujemy środowiska emerytów i rencistów służb granicznych RP o utworzeniu nowego Regionu Związku Emerytów i Rencistów Straży Granicznej o nazwie „Ziemia Kłodzka”.

          W dniu 11.12.2017r. 5-osobowa grupa inicjatywna z Kudowy – Zdroju (rejonu znanego m. in. z ważnego na granicy polsko-czeskiej przejścia granicznego) zorganizowała zebranie założycielskie Regionu w liczbie 12 osób, podczas którego, kierując się przepisami statutu Związku, wybrano Zarząd Regionu oraz przyjęto nazwę dla Regionu „Ziemia Kłodzka”.

            Zarząd Regionu:

  • Kol. STOLARZ KAZIMIERZ                – prezes,
  • Kol. TOMALA JAN                              – sekretarz,
  • Kol. ŚWIĄCIK ADAM                          – skarbnik,
  • Kol. NOWAK JANUSZ                        – członek,
  • Kol. WACHACZYK ANDRZEJ            – członek.

          Bliższe dane kontaktowe do Zarządu Regionu zostały zamieszczone na naszej stronie internetowej w dziale Regionów w odrębnej zakładce dotyczącej Zarządu Regionu.

          Serdecznie gratulujemy wszystkim członkom Regionu podjęcia decyzji o przystąpieniu do naszego Związku, gdyż w tak trudnych czasach dla emerytów służb mundurowych, tylko w zorganizowanej strukturze związkowej jest szansa na dalszą integrację i wspólną walkę o niepogorszenie bytu. Gratulujemy też członkom Zarządu Regionu i życzymy sukcesów w pracy związkowej.

          Gorąco Was witamy w naszej związkowej społeczności !!!

Rzecznik ZEiRSG

Jerzy  JANKOWSKI