Podziękowanie mł. chor. SG Krystianowi Koziołkowi za witrynę internetową Związku.

W dniu 23.08.2022 r. w siedzibie Regionu Sądeckiego ZEiRSG podczas posiedzenia Zarządu Regionu Honorowy Prezes Związku Kol. Adam Miksiewicz oraz Rzecznik Związku Kol. Jerzy Jankowski wręczyli mł. chor. SG Krystianowi Koziołkowi, w imieniu Zarządu Głównego i Prezesa Związku Kol. Sławomira Matusewicza, specjalne podziękowania (wygrawerowane w metalu i osadzone w drewnie)  za utworzenie witryny internetowej Związku oraz pomoc w jej obsłudze. 

Nasz młodszy Kolega Krystian, syn zasłużonego działacza Związku Kol. Stanisława Koziołka, utworzył witrynę internetową Związku w roku 2014 i przeszkolił w zakresie jej obsługi niżej podpisanego oraz  Kol. Mariusza Kolanko z Regionu Cieszyn ZEiRSG. Od tamtego czasu obydwaj z Mariuszem zajmujemy się witryną internetową zamieszczając posty i informacje z działalności władz centralnych i Regionów, z działań Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych, relacje z różnych uroczystości, nekrologi zmarłych członków naszego Stowarzyszenia, a także innych osób ze środowiska „pograniczników”, życzenia świąteczne i nie tylko, materiały instruktażowe i wskazówki dla poszkodowanych emerytów i rencistów ustawą represyjną z 16.12.2016 r. Kolega Krystian sprawuje merytoryczny nadzór nad naszą pracą i pomaga w razie potrzeby i możliwości czasowych. Początkowo Jego nadzór miał charakter intensywny, ale z biegiem czasu, gdy nabraliśmy pewnej wprawy w obsłudze strony, pomoc Kolegi Krystiana przybrała  formę dyskretnej podpowiedzi, gdy zauważył jakieś nieścisłości. Warto wskazać, że wszystkie te czynności Kolega Krystian wykonuje bezinteresownie, za co mu serdecznie dziękujemy! 

Kończąc chciałbym poinformować, że w toku krótkiej dyskusji z Kolegą Krystianem pojawiło się kilka nowych pomysłów usprawnienia naszej witryny, co być może przetestujemy w niedługim czasie.  

   Rzecznik ZEiRSG

Jerzy Jankowski