Witamy Region Kołobrzeg! Nowy Region ZEiRSG!

          Uprzejmie informujemy środowiska emerytów i rencistów służb granicznych RP o utworzeniu nowego Regionu  Związku Emerytów i Rencistów Straży Granicznej o nazwie „Region Kołobrzeg”.

           W dniu 30.06.2017r. grupa inicjatywna emerytów i rencistów SG z Kołobrzegu i okolic zorganizowała zebranie założycielskie Regionu ZEiRSG, podczas którego, kierując się przepisami statutu Związku, wybrano Zarząd Regionu oraz przyjęto nazwę „Region Kołobrzeg”.

            Zarząd Regionu:

  • Kol. HADAŚ Zbigniew                            – prezes,
  • Kol. BRYSKA Grzegorz                         – wiceprezes,
  • Kol. SKAWINA ROBERT                       – sekretarz,
  • Kol. NOWAK Rajmund                           – skarbnik,
  • Kol. MACIEJEWSKI Zbigniew                – członek.

          Bliższe dane kontaktowe do Zarządu Regionu zostały zamieszczone na naszej stronie internetowej w odrębnej zakładce dotyczącej  Regionów, w dziale odnoszącym się do władz Związku.

          Serdecznie gratulujemy wszystkim członkom Regionu podjęcia decyzji o przystąpieniu do naszego Związku, gdyż w tak trudnych czasach dla emerytów służb mundurowych, gdy władza zabiera się za obniżanie emerytur,  tylko w zorganizowanej strukturze związkowej jest szansa na dalszą integrację i wspólną walkę o niepogorszenie bytu. Gratulujemy też członkom Zarządu Regionu i życzymy sukcesów w pracy związkowej.

Rzecznik ZEiRSG

Jerzy  JANKOWSKI