Zawody Strzeleckie w Słubicach

            W dniu 17 października 2015r w Słubicach odbyły się zawody strzeleckie z broni pneumatycznej – długiej pomiędzy drużynami naszego Regionu i Koła SE i RP. Były to zawody rozstrzygające – gdzie ostatecznie pozostanie na stałe Puchar Przechodni Starosty Powiatu Słubickiego ufundowany przez Starostę z okazji

zawodów, które odbyły się 03.09.2011 r. Pierwsze zawody wygrała drużyna Koła SE i RP, drugie zawody w 2013 r. wygrała drużyna naszego Regionu i po „zaciętym” pojedynku w dniu 17.10.2015 r. puchar na stałe pozostanie u naszych kolegów – emerytów policyjnych. Drużyna Koła SE i RP zdobyła 235 pkt., reprezentacja naszego Regionu 230 pkt. – na 300 pkt. możliwych do zdobycia. Indywidualnie I miejsce zajął kol. Z. Stasiak z Koła SE i RP zdobywając 83 pkt., II miejsce kol. J. Siedlarz z RN ZE i RSG – 82 pkt.

            Zawody zakończyły się poczęstunkiem wojskową grochówką oraz ustaleniami dot. następnych zawodów strzeleckich i innych wspólnych przedsięwzięć w 2016 r. Dziękujemy kolegom z Zarządu Koła SE i RP za zaproszenie i organizację zawodów i…od dziś rozpoczynamy treningi strzeleckie – następny puchar będzie nasz.

                                                                                                                                       Prezes RN Ryszard Babij