Związek Emerytów i Rencistów Straży Granicznej

Związki emerytów

logo SEiRP logo ZBFSOP logo ZBŻZiORWP logo Głosu Weterana logo ZGZEiRPRP logo KPEiR

Strona główna » Życzenia i gratulacje


zdjęcie

zdjęcie

zdjęcie

XXIII ROCZNICA UTWORZENIA STRAŻY GRANICZNEJ


23lataSG

SZANOWNE
KOLEŻANKI I KOLEDZY
ZE STRAŻY GRANICZNEJ !!!

Z okazji XXIII rocznicy powstania Straży Granicznej, Związek Emerytów i Rencistów Straży Granicznej serdecznie Wam gratuluje wielu osiągnięć i sukcesów w ochronie granic Rzeczypospolitej Polskiej i dziękuje Wam za włożony wysiłek i zaangażowanie.

Jako poprzednicy i współtwórcy Straży Granicznej czujemy z Wami naturalną więź koleżeńską i cieszymy się z rozwoju naszej wspólnej formacji oraz jej sukcesów.

Gratulujemy awansowanym i odznaczonym, a także wyróżnionym w inny sposób, a wszystkim funkcjonariuszkom i funkcjonariuszom oraz pracownicom i pracownikom Straży Granicznej życzymy wytrwałości i dalszych sukcesów w służbie i pracy. Niech zdrowie i dobra kondycja, a także szczęście i wszelka pomyślność w życiu osobistym i rodzinnym zawsze będzie z Wami!

Ciesząc się ze wspólnego święta, tak jak zawsze deklarujemy współpracę i pomoc w każdym możliwym zakresie na bazie naszego doświadczenia, wynikłego z wielu lat służby i pracy. Jesteśmy przekonani, że Wy Koleżanki i Koledzy, jako nasi Następcy, będziecie, tak jak do tej pory, służyli nam pomocą i darzyli sympatią w naszym życiu „na spocznij” pamiętając też o tym, że wcześniej czy później do naszego grona dołączycie!

 

W imieniu wszystkich członków
Związku Emerytów
i Rencistów Straży Granicznej

Zarząd Główny

zdjęcie

Życzenia na Boże Narodzenie 2013 r.

zdjęcie zdjęcie      

Życzenia na Wielkanoc 2013 r.

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie zdjęcie zdjęcie      

Życzenia na Boże Narodzenie 2012 r.

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie      

Prośba


Pan Jan Rutkowski
Prezes Zarządu Głównego ZEiRSG


Szanowny Panie Prezesie,


Zwracam sie uprzejmie o pomoc w dotarciu do kogoś z fukncjonariuszy SG w celu uzyskania bliższych informacji dot. dowódcy Komisariatu SG w Ujsciu n/ Notecią do 1939 r. ppor. Kazimierza Boratyńskiego ...
przygotowuję publikację naukową na temat losów okupacyjnych Ujścia i jego mieszkańców (m.in. członków miejscowego Komisariatu SG) na jubileusz 600-lecia miasta ...
licząc na zrozumienie i pomoc, łączę wyrazy szacunku.

dr Henryk Zimniak (Poznań)


prezes ZG skierował zaintersowanego do: Cetralnego Archiwum Straży Granicznej, Stowarzyszenia Weteranów Polskich Formacji Granicznych oraz do Instytutu Pamięci Narodowej. Niemniej jednak kieruje prośbę dr. Henryka Zimniak do szerokiego grona czytelników naszej strony, w tym do funkcjonariuszy SG - historyków, w celu udzielenia bliższych informacji Panu dr. Zimniak na adres e-mail: henryk.zimniak@gmail.com.


Witam serdecznie.

Odwiedziłem Waszą stronę, znalazłem tam dużo ciekawych informacji :) Czy serwis działa na skrypcie wordpressa? Gratuluję ładnej strony internetowej i przy okazji zapraszam na moją rowerową, którą prowadzę wspólnie z kolegami z liceum: http://pozdrower.pl

Pozdrawiam

Piotrek

PS.

Dziękujemy za ocenę naszej strony. Wykonana jest w html i CSS. Wasza stronka choć z humorem zawiera wiele cennych wskazówek i jest ciekawie skomponowana.

Pozdrawiamy rowerzystów


Panie Prezesie,
informuję, że obroniłem się w dniu 30.06.2012r., więc przepraszam, że dopiero dziś piszę. Składam serdeczne podziękowania za pomoc w napisaniu mojej pracy, za cenne wskazówki, miałem problemy z dostępnością do materiałów, ale udało się stworzyć pracę. Obroniłem się na 4, i jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Pozdrawiam

Paweł Wodziński

PS.

Gratuluję obrony pracy magisterskiej o tematyce Straży Granicznej. Cieszę się, że moja pomoc i kilka wskazówek przyniosły efekt w postaci tak wysokiej noty. Mam nadzieję, że historia Straży Granicznej będzie nadal leżała w kręgu Pana zainteresowań.

Pozdrawiam

Prezes ZG
Jan Rutkowski


Życzenia na Wielkanoc 2012 r.

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie

Życzenia z okazji obrad Nadzwyczajnego Zjazdu Krajowego ZEiR SG

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie

Proszę przyjąć wyrazy uznania za wysiłek i trud zorganizowania krajowego zjazdu władz naszego związku.

Pozdrawiam T. Frydrych


Kolegom WOP-istom, przekazujemy pozdrowienia z USA

Pozdrowienia dla wszystkich, którzy już są na emeryturze na pewno, ja służyłem w latach 1977-1979 w Bieszczadzkiej B WOP zawsze wspominam dobre chwile w wojsku, teraz przebywam juz od 27 lat w USA.

Tadeusz


Życzenia na Boże Narodzenie 2011 r.

zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie
zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie zdjęcie